Kredi Notu

Denizbank Kredi

Spread the love

1951 senesinde Türk Denizcilik sektörüne hizmet vermesi amacı ile kurulan Denizbank daha sonraki yıllarda Emlak Bankası ile birleşmiştir. 2012 yılında bankanın hisselerinin %99’unu Rusya’nın en büyük bankası olan Sherbank of Russia satın almıştır.
Türkiye’nin dışında Rusya, Avusturya ve KKTC gibi yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda faktöring, leasing gibi alanlarda da hizmet vermektedir. 2014 senesinde Denizbank 939 TL kar elde etmiştir. Bu elde edilen kar ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Sherbank of Russia’nın dünya genelinde 8 milyonu aşkın banka müşterisi ve 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.

Denizbank Kredi Başvurusu

Kredi denilince ilk akla gelebilecek bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. Denizbank müşterilerine bir çok kanal aracılığı ile bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay yapabilmeleri için alternatifler sunmaktadır. Aynı zamanda Denizbank müşterilerine ve müşteri adaylarına bir çok alternatif sayesinde kredi başvurusu yapabilme olanağı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Denizbank kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler cep telefonlarından, bilgisayarlardan, kısaca internet olan her yerden hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi ihtiyacı olan kişiler kolay ve hızlı bir şekilde Denizbank kredi almak istediklerinde kefilsiz, belgesiz bir şekilde Denizbank kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvuruları anında değerlendirilerek cevap alabilirler.

Denizbank Kredileri Nelerdir?

Denizbank Bireysel Krediler: İhtiyaç Kredisi, Konut(Mortgage) Kredisi, Taşıt Kredisi
Denizbank Kobi Kredileri: Taksitli Ticari Krediler, İşyeri ve Mortgage Kredileri, İskonto ve İştira Kredileri, Gayrinakit Krediler, Proje Destek Kredileri, Dış Ticaret Kredileri, Altın Kredileri, Rotatif ve Spot Krediler
Denizbank Tarımsal Krediler: Tarımsal Yatırım Kredileri, Makbuz Senedi Karşılığı Krediler, Proje Yatırım Kredileri, BAĞ-KUR Kredisi, Tarımsal İşletme Kredileri

Bu yazı tam sizlere göre!!!  Banka Kredi Hesaplama

Denizbank Şubeden Kredi Başvurusu

Teknoloji artık çok gelişse de birçok alan ile bankalara çok kolay ulaşım sağlanabilse de aynı zamanda şubeler aracılığı ile birçok bankacılık işlemlerini günümüzde yapabilmekteyiz. İnternet ve telefon aracılığı ile kredi başvurusu yapmak istemeyenler Denizbank şubesine giderek Denizbank kredi başvurusunda bulunabilirler. En yakın Denizbank şubesine kimlik belgesi ve gelir belgesi ile birlikte giderek Denizbank kredi danışmanı ile görüşme sağlayarak ihtiyaç duyulan krediler hakkında bilgiler alınabilmektedir.

Denizbank İnternet Sayfasından Kredi Başvurusu

Çalışan veya vakti olmayan kişiler hızlı ve kolay bir şekilde Denizbank kredi başvurusunda bulunabilmek için Denizbank internet bankacılığını kullanabilirler. Denizbank internet bankacılığı ile şubeye gitmeye gerek kalmadan çok kısa bir zaman içerisinde Denizbank kredi başvurusunu yaparak en kısa zamanda kredi başvuru sonucunu alabilirsiniz.

Denizbank Mesaj Yolu ile Kredi Başvurusu

Denizbank sms ile müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmanın rahatlığını sunmaktadır. Sms ile Denizbank kredi başvurusu yaparak şubeye gitmeden, beklemeden kredi başvurusu yaparak, sonucu cebinize kısa zamanda gelmektedir. Denizbank, müşterilerinin anında nakit ihtiyacı olduğunda hızlı ve anında cevap veren bir bankadır. Her zaman müşterilerinin yanında olarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur.

Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin Yapılması Gerekenler

KREDİM yazıp arada bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı girerek 3280’e sms yollamanız yeterli olacaktır. 5 dakika kadar kısa zamanda Denizbank kredi sonucunuz cebinize gelecektir. Denizbank krediniz onaylandıktan sonra kefilsiz, evraksız ve şartsız yalnızca kimlik belgeniz ile beraber en yakın şubeye gidebilir ve Denizbank kredi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda kredinizin onaylanması ile birlikte cep telefonunuza kullanılabilen kredi limiti ve kredi vadesi cep telefonuna sms ile gönderilmektedir.

Bu yazı tam sizlere göre!!!  Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Denizbank Cebimde Kredi Özellikleri Nelerdir?

Denizbank cebimde kredide 48 aya varan vade seçeneği ile 55 bin TL’ye kadar kredi kullanım limiti bulunmaktadır. Ayrıca sms ile onaylanan Denizbank kredi kullanırken hiç bir kefil, evrak ve şart istenmemektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi için Gerekli Evraklar

İhtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için gerekli evraklar; kimlik belgesi aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge, İkametgah belgesi, Denizbank kredi alacak kişinin adına kayıtlı son tarihli su, doğalgaz, elektrik faturalarından bir tanesi istenmektedir. Aynı zamanda kira geliri olanlar için gayrimenkule ait tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı fotokopisi ve faiz geliri bulunanlar için ise kişi adına ait hesap dökümü gerekmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi için Gerekli Evraklar

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin getirmesi gereken evraklar şunlardır; kimlik belgesi aslı ve fotokopisi, kişinin gelir durumunu gösteren belge, ücretli çalışanlar için güncel maaş bordrosu, serbest meslek yapılıyor ise son üç yıla ait vergi levhası istenmektedir. Aynı zamanda Denizbank kredi alınacak araca ait fatura veya proforma fatura istenmektedir.

Denizbank Konut Kredisi için Gerekli Evraklar

Konut kredisi için gerekli evraklar; kimlik belgesi aslı ve fotokopisi, gelir belgesini gösterir belge, ücretli çalışanlar için güncel olan maaş bordrosu, serbest meslek yapan kişiler için güncel vergi levhası istenmektedir. Eğer kredi talebinde bulunan kişi şirket ortağı ise, güncel vergi levhası veya kuruluş ilanı fotokopisi ile birlikte son üç yıla ait bilanço gelir tablosu istenmektedir. Aynı zamanda Denizbank kredi alınacak eve ait tapu fotokopisi ile birlikte kredi alacak kişinin adına ait en son elektrik, su, doğalgaz faturalarından bir tanesi istenmektedir.

Bu yazı tam sizlere göre!!!  Yapı Kredi Kredi Başvurusu

Denizbank İhtiyaç Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Denizbank internet sayfasına girerek, kredi hesaplaması yapılabilmektedir. Anında Denizbank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ulaşılabilir, bütçenize en uygun kredi imkanlarını görebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredi hesaplaması yapmak için internet sayfasında bulunan kredi hesaplama bölümüne girmeniz gerekir. Daha sonra ihtiyaç Denizbank kredi almak istediğiniz miktarı girip, ödeme yapmak istediğiniz vade süresini seçtikten sonra aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Denizbank kredi faiz oranına, faiz toplam tutarına, aylık taksit tutarına, kredi toplam ödeme tutarına, kredilendirme oranına, kredi ödeme planına, yıllık maliyet oranına ulaşılabilmektedir.

Denizbank Konut Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Eğer artık kirada oturmak istemiyorsanız, bir ev sahibi olmak istiyorsanız Denizbank konut kredisi için hemen başvurabilirsiniz. Düşük konut kredi faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri ile zorluk çekmeden Denizbank konut kredisi ile hemen bir ev sahibi olabilirsiniz. Denizbank konut kredisi hesaplamasını yapmak için internet sayfasından kredi hesaplama bölümüne girerek, almak istediğiniz konut kredisi miktarını girip, ödemek istediğiniz vadeyi seçerek Denizbank konut kredi bilgilerini görebilirsiniz. Denizbank konut kredisi hesaplaması yaptığınızda aşağıdaki bilgileri görme şansınız bulunmaktadır.
Denizbank kredi aylık taksit tutarına, toplam faiz oranına, kredi toplam ödeme tutarına, kredi teminat bilgilerine, faiz oranına, kredilendirme oranına ulaşılabilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Taşıt kredisi ile almak istediğiniz veya hayalinizde olan araca sahip olabilirsiniz. Sıfır veya ikinci el araçlar için en uygun ve avantajlı faiz oranları ile kolay ödeme yapabileceğiniz istediğiniz araca ulaşabilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi hesaplaması yapmak için Denizbank internet sayfasından kredi hesaplaması bölümüne girmeniz gerekir. Burada istediğiniz miktarı ve ödeme yapılması istenen vade girilerek kredi bilgilerine ulaşılmaktadır. Aynı zamanda taşıt kredisi hesaplaması yapıldığında aşağıdaki bilgilerde görülmektedir.
Denizbank kredi faiz oranı, kredi aylık taksit oranı, kredi toplam ödeme tutarı, kredi toplam faiz tutarı görülmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı