İş Fikirleri

IP TV’NİN AVANTAJLARI

IP TV’NİN AVANTAJLARI

En iyi ip TV ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunarken pek çok avantajı bulunmaktadır.

Kullanımı ve kurulumu kolay olduğundan dolayı anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Hemen bir ip TV al diyerek kutu alarak televizyonunuza bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her geçen gün Dünya daha dijital odaklı olarak yaşam sürdürmeye  başlıyor. Üstelik bu platform dijital yayın  sağladığı için size geleceğin dijital televizyon teknolojisine çok çabuk geçmenizi sağlıyor.

Bu hizmetten yararlanan bir kişi evinde ki tablet, bilgisayar ya da telefon gibi bütün Teknolojik aletlerinin hepsinde aynı anda açmaları da  en büyük avantajlarından birisidir. Bu şekilde iki farklı kanalı aynı anda takip etme olacağınız da bulunmaktadır.

TV izlerken en sevdiğiniz dizide genellikle bitmeyen reklam kuşakları oluyor. İp TV satın al ve söz konusu olan bir reklam kuşaklarından tamamen kurtul. Bu şekilde televizyon izleme deneyiminizi ve hayat kalitenizi artırmış olursunuz.

İp TV’nin Dezavantajları Nedir?

Avantajları olduğu gibi bu sistemin dezavantajları da bulunmaktadır. Eş zamanlı olarak aynı anda çok fazla kullanıcı ayı kanalı seyretmeye başlarsa internet bağlantısına aşırı yüklenme durumu oluşabilir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda yayın doğal olarak takılarak ilerlemez veya tamamen gider.

Eğer bir kanalda ya da İp TV genelinde bir sorun varsa çok fazla kullanıcı müşteri hizmetlerine bağlanmak için uğraşır. Ama bu tarz durumlara karşı tarafta sorununuzu anlatacak bir kişi  bulamıyorsunuz ve yaşadığınız sorunun kendiliğinden çözülmesini beklemekten başka çareniz kalmıyor.

İp TV internet bağlantısı üzerinden yayın sağladığı için kalitesi ve hızı sizin internet bağlantınız göre değişmektedir. Özellikle de kablosuz internet bağlantısı kullanıyorsanız servis sağlayıcınızda meydana gelecek dalgalanmalar veya modemden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı