İş Fikirleri

IQOS HEETS NEDİR?

IQOS HEETS NEDİR?

İqos Heets, iqos yeni nesil dijital tütün buharlaştırıcı cihaz içinde kullanılan, 3 cm boyutunda olan tütün çubukları olarak yer almaktadır. Söz konusu olan bu iqos sigara tütünü 4 katmandan  meydana gelir. Ama her defasında Heets tütün ünitesinin içeriğinden bahsedilirken, üretici bunun yalnızca standart tütün olduğunu iddia ediyorlar. Fakat paketini açtığınız zaman bunun standart bir tütün olmadığını gözünüz ile görürsünüz.

Philip Morris International iqos Heets tütün üniteleri 660 ⁰F’ye ısıtıldığı zaman buhar taşıyan nikotini serbest bırakan bir tütün ve gliserin karışımı içermektedir. Heets yani iqos sigara tütünü  aroması seçimi yapacağınız zaman günlük yaşamdaki tüketim miktarını da  göz önünde bulundurulması gerekiyor. Peki tütün seçimi yaparken neye dikkat etmemiz gerekiyor?

İqos sigara için tütün seçimi yaparken size hitap eden ve günlük hayatınıza kullandığınız sigara seçeneğinize karşılık gelen Heet Aromalarından birini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde kullandığınız heetsin buharına kolay bir şekilde alışabilirsiniz ve herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Heets tam olarak ne içermektedir?

Bir iqos sigara tütünü olan heets içerisinde neler barındırıyor, bunları sırasıyla yazalım;

  • Diş kağıt tabakası alüminyum folyo ile kaplanmış
  • Tütün tabakalarının her birisi 0.5 mg civarında olan nikotin içerek gliserin cadı
  • İçi boş olan selüloz asetat ağızlık
  • Isıyı emen biyopolimer film filtresi

İçermektedir. Biyopolimer filtre ısıyı tamamen emer ve yapısını değiştirir. Daha güçlü ponpon alırsanız eğer deforme olur ve yanmış bir görünüm olur. Bekleme süresinden sonra sertleşme olur, bu da yeniden kullanılmasını imkansız hala getirir. Bu ürünlerde standart bir sigaraya göre daha az miktarda tütün var ve yalnızca 6.1 gramdır. Bundan dolayı da normal sigaraya göre daha az zararlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı