İş Fikirleri

Kaç Çeşit Tarot Kartı Vardır?

Fal kelimesi Farsçadan gelmiş bir kelime olup talih ve baht anlamındadır . Tarot kartı ise kçeşit tarot kartı vardır diye çok merak edilir. 22 büyük ile 56 küçük arkanadır. Yani toplamda 78 karttan oluşan tarot kartı vardır bunlar tarot kartları ayrılır. 16 saray kartı ve 40 takım kartından oluşan küçük arkana da kendi içinde ayrılır.

Tarot Falının Tarihi

Tarot falının tarihi çok merak edilir . Oysa ki tarot kartları orta çağın sonlarında çıkmış günümüze kadar gelmiştir.

Bedava Fal Baktırma

Falla ilgili sözler vardır . Fala inanma falsız kalma gibi gerçekten doğru sözdür ve tarot kartları ile bedava fal bakılabilir . Tarot kartlarında fal bakarken fala baktıranın kartlara odaklanması gerekmektedir . Tarot kartlarından 3 adet seçilmesi istenir ve ortadaki kart kişinin duygu ve düşüncelerini, soldaki kart şimdiki durumunu ve sağdaki kart ise duygularını gösterir. Tarot kartları birlikte resimsel bir dil oluşturur .

Vefk İlmi Nedir ?

Vefk İlmi Nedir sorusu akılları kurcalar ? Ve bu soruya yanıt olarak da şifalı olduğuna inanılan isim ve ayetler okunarak , yazarak yapılan tesirli dualar ile işlenmesine denir. Vefk ilmi öğrenebilmek için bilmesi gereken belli başlı bazı kural ve kaideler yer almaktadır mutlaka alimlerden yardım almak ve belli bir eğitim görmek gerekir .

Fal insanlara uzun yıllardan bu yana sunulmakta olan bir hizmet olarak bilinmektedir. Yüzyıllardan bu yana birçok uzman bu alanda insanlara hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmet kişilere göre ayrıca değişiklik göstermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı