İş Fikirleri

Erkekler İçin En İyi Tesbih Modelleri 

Erkekler İçin En İyi Tesbih Modelleri 

Tesbih erkekler için çok sevilen aksesuarlardan biridir. Hemen hemen her erkek teşbih kullanımını oldukça sever. Farklı model ve tarzlarda tesbihler edinir. Kimisinde bir tutku gibidir. Bu tutku ile birbirinden farklı birçok tesbih modeli alarak koleksiyon yaparlar. Birbirinden farklı teşbih modellerini kullanırlar. Yörelere göre farklı tesbih modelleri de bulunur.

Özellikle ülkemizde bulunan taşlara göre farklı özelliklerde tesbihler vardır. Kehribar tespih modelleri çok sevilir. Bunların birçoğunda farklı renklerde bulunur. Çok özel bir tesbih türüdür. Çekimi çok zevklidir. Çektikçe renginde değişmeler meydana gelir. Ayrıca kehribar bazı hastalıklara rahatsızlıklara da iyi geldiği bilinir. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Kehribar Tesbih İsimleri

Renklerine göre farklı isimler de alabilir. Ateş kehribar tesbih en çok tercih edilen modeller arasındadır. Rengi turuncu ile kırmızı arasında bir renktir. Oldukça şık görünüme sahiptir. Erkekler tarafından çok sevilen bir modeldir. Özel günlere doğum günlerinde sizde eşinize sevgilinize babanıza ya da bir arkadaşınıza bu tesbih modellerinden birini alabilirsiniz. Bu modelleri oldukça beğeneceklerdir.

Tesbih Fiyatları

Tesbih fiyatları modellere göre farklılık gösterir. Özel taşlardan yapılan uçlarında gümüş işlemeler bulunan tesbih modellerinin ücretleri biraz daha fazladır. Özellikle gümüş fiyatlarının artmasından dolayı tesbih fiyatlarında da artmalar olmuştur. Sizde bütçenize en uygun ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı