İş Fikirleri

Ali Gürses

Maneviyatın ne kadar güçlü ve etkili olduğuna dair bulgular bundan binlerce yıl öncesine kadar gitmektedir. Gaybı tanıyan gerçek medyum hocalar, tıpkı bugün olduğu gibi geçmişte de insanlara yardım etmiş, hayatlarının güzelleşmesine vesile olmuştur. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, rahman boyutların sahip olduğu sonsuz gücü en iyi şekilde kullanmayı öğrenmiştir.

Bir medyum hocanın öte dünyalarla alakalı yapacağı çalışmalar her zaman için ilmi bilgiler temelinde olmaktadır. Bu ilmi bilgiler, sıradan bir fiziksel dünya ilminden çok daha farklı ve özeldir. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda verilecek cevaplardan en temeli medyumun ilmi bilgisidir.

Medyum yorumları kullandıkları ilimler el verme yoluyla aktarılmaktadır. Özel bir eğitim sürecine ihtiyaç duyan bu aşamada, medyumun doğrudan üstat bir medyum hoca tarafından eğitilmesi, silsile halinde gelen bilgilere erişmesi gereklidir. Bunu yapamayan medyum hocaların başarılı olması mümkün değildir. Tüm gerçek ve güvenilir medyum hocalar bu şekilde eğitimlerden geçmekte, kendilerini bu doğrultuda yetiştirmektedir.

Medyum hoca seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında önemli yeri olan bu ilim ve eğitim konusu, yapılacak olan çalışmanın başarısını da doğrudan etkilemektedir. Eğer bir hocanın ilmi açıdan yetersizlikleri varsa, özel gaybi konuları istenen şekilde kullanamıyorsa o kişinin başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır. Bu nedenle, çalışacağınız hoca ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak çok önemlidir.

KAYNAK : Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı