İş Fikirleri

Almanya Medyumları

Yaşamını sürdüren her insan hayatının belli başlı dönemlerinde özel bir gücün etkisini hissedebilir. Kimi zaman en zor anımızda yanımızda olan bu güç kimi zaman hayatımızda bir şeylerin istediğimiz gibi gitmemesine yol açabilir. İnsanlar iyi zamanlarında bu gücü bir dost gibi görüyor olsa da aslında bu güç ne dost ne de düşmandır. Bu güç, manevi alemlerin dünyaya olan yansımasından ibarettir.

Gayb alemleri dünyaya her daim yansır ve bu yansımalar belli nedenlere yol açar. Bir kişi aniden zengin olabilir veya kurduğu iş çok kötü gidebilir. Gizemini asla anlayamayacağımız biçimde değişebilen bu sonuçlar işinin ehli medyum hocalar tarafından kontrol edilip yeniden yazılabilmektedir. Bu işi yapmak içinse dünyanın kurulduğu ilk günden bu yana burada olan kadim ilimler kullanılır.

Almanya medyum hocaları insanların manevi alemlere ne kadar bağlı olduğunu çok net bir şekilde bize gösterebiliyor. Almanya gibi bir ülkede, maneviyattan çok uzak yaşayan bir insanın bile gayb alemlerinde geçirdiği deneyimler fiziki alemde belli başlı sonuçlara yol açabiliyor. Bunun farkında olan kişiler böylesi bir bilinmezle karşılaştıklarında Almanya medyum hocalarının kapısını çalarken, bilmeyenler hiçbir şey olmamış gibi çaresizce yaşamına devam edebiliyor.

KAYNAK : sahtekar medyum hocalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı