İş Fikirleri

Dekorasyon

Evini yenileyenler ya da yeni ev kuran kişiler evlerine baştan sona modern mobilya duvar kâğıdı ve aksesuarlar kullanarak dekore edebilirler. Eğer dekorasyon için bütçeniz kısıtlı ise bu durumda eşyalarınıza daha sade tablo ve aksesuarlar kullanarak küçük dokunuşlarla güzel bir hava yaratabilirsiniz. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman karşınıza binlerce dekorasyon ürünü çıkar.

Ev dekorasyon için kullanacak olduğunuz eşyaların ne az ne de fazla olması gereklidir. Bu denge sağlanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Eviniz İçin yeni bir dekorasyon yapmaya karar verdiyseniz zamanın modasına uygun olan ya da sizin sevdiğiniz renklerden birini öncelik olarak belirlemeniz gereklidir. Sonrasında dekore edecek olduğunuz odadaki öne çıkan büyük parçaları bu renk yapabilir ve seçmiş olduğunuz temel renge uygun farklı renklerde küçük aksesuarlar kullanabilirsiniz. Örneğin koltuklarınızı açık renk tercih ettiyseniz bu durumda canlı tonlarda koltuk kırlentleri kullanarak koltuk dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Evlerin en temel noktalarından birisi de şüphesiz ki perdelerdir.

Eğer modern bir dekorasyondan yana iseniz sadeliğin dışına çıkmamak adına perdeleriniz için renk seçimini çelik mavisi olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca dekorasyonda en öne çıkan eşyalardan ve aksesuarlar arasında yer alan avizelerin rengi de çok önemlidir. Dekorasyonunuzu tamamlarken perdelerinizin ve avizelerinizin uyumlu olmasında dikkat etmeniz gereklidir. Ayrıca duvar dekorasyonu için renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız. Mutfak dekorasyonu konusunda yine dekorasyon sitelerinden fikir alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı