İş Fikirleri

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar son zamanlarda artan medyum sayısına bağlı olarak gerçek hoca arama eğilimindeler. Almanya medyum arıyorum başlığında olduğu gibi bulunduğu il ve ülkede medyum hoca arayarak onların dertlerine derman olmalarını beklerler.

Medyumlar, sihir yapma, muska yazma, gaipten bilgi alma ve büyü bozma gibi işlemleri yerine getirebilen kişilerdir. Okunduğu kadar kolay olmayan bu işlemleri yapabilmek için yıllarca eğitim almaları gerekir. Hayatlarında pek çok şeyden fedakarlık gösteren bu kişileri bulmak ise sanıldığı kadar kolay değildir.

Günümüzde kendisine medyum diyerek insanların duygu ve parasını sömüren çok fazla kişi vardır. İnsanlar isteklerini yerine getirmek için kimi zaman bir hocaya aylarca hatta yıllarca vakit kaybeder. Bunun önüne geçmek ve gerçek bir hocayı bulmak ise teknoloji sayesinde mümkündür. Web sitelerine yapılan ve kulacını görüşlerini, deneyimlerini içeren yorumlar Almanya medyum arıyorum diyen kişi için bir yol gösterici rehber niteliğindedir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Gerçek bir medyum sihir ve büyü yapabilen kişidir. Pek çok ilme de vakıf olması gerekir. Bu ilimler:

  • Tıp
  • Matematik
  • Ekonomi
  • Felsefe
  • Coğrafya
  • Fizik vb.

Tüm bunlarla birlikte bir hoca sadece manevi alemle ilgili olan kişi olamaz. Pozitif bilim üzerine çalışmalar yapması ve neredeyse bir profesör ile tartışabilecek kadar büyük bir bilgiye sahip olması da gerekir. Bu özellikleri üzerinde barındırabilecek nadir sayıdaki insana ulaşmak ise hiçte kolay değildir.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı