İş Fikirleri

 Hollanda Medyum hocalar

Medyum hocalar tarafından verilen hizmetler içerisinde en fazla büyü yapma veya büyü bozma hadisesi bulunur. Büyü yapmak veya bozmak konusunda profesyonel olan hocalar, insanların isteklerine bu şekilde karşılık verirler. Hocalar büyü yaparken dikkat ettikleri bazı özel noktalarda bulunur. Bunlar:

  • Öncelikli olarak büyü yaptırmak isteyen kişinin ne demek istediğini net olarak anlamaları gerekir. Büyüde geri adım atmak, istememek diye bir şey yoktur.
  • Her büyü farklı bir güce ihtiyaç duyar. Hollanda Medyum hocalar kendilerine gelen isteklere karşı güçlerini dengeli kullanırlar. Gerekirse gayb alemlerindeki varlıklardan destek alırlar.
  • Büyünün büyüklüğüne, zorluğuna ve aciliyetine göre kimi zaman yardımcı nesneye ihtiyaç duyarlar. Bu durumda kişilere önceden haber verirler ve onlardan saç teli, farklı bir nesne vb. şeylerin teminini isterler.
  • Büyünün etkisini ne zaman göstereceğini az çok bilirler. Bunu karşı tarafa yani danışanlarına söylerler.

Tüm bu özellikleri ile ön plana çıkan medyum hocalar, işlerinde oldukça profesyonel bir şekilde hareket ederler. Onlar tarafından yapılan büyüler %100’e yakın bir başarı oranına da sahiptir. Çünkü gerçek bir medyum bir işi kabul ediyorsa onu yapabileceğini biliyordur. Her büyüyü yapamayan bu hocalar aynı zamanda herkese büyü işlemeyeceğini de çok iyi bilir. Bu nedenle bir büyü isteği geldiğinde öncelikli olarak büyü yapılacak kişiyi kendi kurallarına göre bir inceler ve sonrasında büyü yapmayı kabul eder.

Hollanda büyücü hocalararasında güvenilir olanları olduğu gibi sahte olanları da vardır. Bu nedenle bir hocaya gitmeden önce muhakkak araştırma yapmak gerekir. İnternette yapılacak olan araştırmalar ile hangi hocanın güvenilir hangisinin sahtekar olduğu kolayca anlaşılabilmektedir.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı