İş Fikirleri

İkinci El IBC Tank

İkinci El IBC Tank

Firma olarak geri dönüşümü destekliyor ve metal varil, plastik varil, hurda naylon gibi tüm çıkma ürünleri yeniliyoruz ve tekrar kullanıma sunuyoruz. Yaşadığımız dönemde geri dönüşümün önemini  bilmek ve  buna göre hizmet politikası yürütmek oldukça önemlidir. İşte bu noktada hem ülke ekonomisine, hem doğanın korunmasına hem de bireysel ya da kurumsal kişilerin ucuz alım satım işlemi sağlamasına destek olmak adına geri dönüşümü destekliyoruz.

Sanayi kuruluşlarından topladığımız IBC tankları yenileyerek ikinci el IBC tank olarak uygun fiyatlardan satışa sunuyoruz. Yine oldukça rağbet gören ikinci el bidon varil gibi ürünleri alternatif olarak satışa sunuyoruz.  Bu yolda hem sizlerin hem de doğanın çözüm arkadaşı olmaktan gurur duyuyoruz. Sizde bu yolda geri dönüşümü desteklemek isterseniz iş ortağımız ola bilir elinizdeki hurdaları bize satarken ikinci el yenilenmiş ürünlerimizi kullanım için tercih edebilirsiniz.

IBC Tank Nedir?

Birçok firma, kimyasal ürün depolama ya da taşıma gibi faaliyetleri için uygun materyallere ihtiyaç duymaktadır. Kimyasal ürün ile temas edecek ürünlerin uzun .ömürlü ve dayanıklı olması gerekmektedir. İşte bu noktada firmalar sıklıkla IBC tanklar tercih etmektedir.

IBC tank; akıcı ve sert maddelerin depolanması ve taşınması için kullanılan konteynerlerin genel adıdır. Son yıllarda kullanımı hızla artan IBC tankı ihtiyacı azımsanmayacak kadar çoktur. İşte  bu noktada yenilenerek yeniden kullanıma uygun hale getirilen ikinci el IBC tanklar tercih edilmelidir.  Bu noktada ticaretle uğraşan  bütün firmaların tank ihtiyaçları için uygun fiyatlarla yanlarında yol almaktayız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı