İş Fikirleri

İKİNCİ EL OYUN MAKİNALAR

İKİNCİ EL OYUN MAKİNALAR

Oyun makinesi kiralamak isteyen işletme sahipleri ikinci el oyun makineleri kiralayabilirler. İkinci el oyun makinesi satışı yapan firmalar sizlere en uygun boks makinesi fiyatları ile yardımcı olacaktır.

Çok fazla çeşit içeren oyun makinesi olduğu için hepsini sıfır olarak almak ya da hepsinden 2 veya 3 tane bulundurmak epey maliyetli gerektirir. İşletme açacak kişiler bu gibi durumlarda İkinci el oyun Makinesine başvururlar. Günümüzde artık PS oyunlarını bile atari makinesi olan salonlarda oynayabildiğiniz için çeşit ve seçenekler devamlı artmaktadır. Bu durumda da bu işi yapan işletmelerde devamlı olarak ihtiyacın artması anlamına gelmektedir.  İkinci el oyun makineleri güven veren yerlerden alınırsa çok daha maliyetli ve akıllıca bir çözüm olur.

Maliyet Açısından İkinci El Oyun Makineleri

İkinci el oyun makinaları sıfır makinelere göre daha uygun olduğundan dolayı ikinci el almak daha çok bütçenize uyar. Atari makineleri, boks, langırt masası ve OS gibi pek çok sayıda farklı makineleri kiralama yöntemi ile alabilirsiniz. İkinci el makinaların aslında sıfır makinelerden fazla bir farkı yok. Makineler sizlere teslim edilmeden önce bakımı yapılır ve aktif bir şekilde kullanıma hazır şekilde teslim edilir.  Kiralama yöntemi ile oyun makinesi alınırken genellikle sözleşme yapılır. Eğer ikinci el olarak satın alınır ise belli bir ücret ödenir ve daha sonra makine sahibine teslim edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı