İş Fikirleri

Leke Kremi

Leke Kremi

Hava kirliliği, beslenme düzensizlikleri, stres, çevresel faktörler, çeşitli hastalıklar ve daha birçok etken cilt üzerinde akne, sivilce oluşumuna sebep olmaktadır. Oluşan bu akne ve sivilceler doğru bir şekilde kontrol altına alınamadığında ne yazık ki leke cilt üzerinde leke oluşumları kaçınılmaz olmaktadır. Leke Kremi tam da bu noktada birçok insanın ilk olarak tercih ettiği cilt bakım ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çalışma prensibi olarak Retinol Serum veya C Vitamini Serum gibi görev yapan leke kremleri içerisinde cilt görünümünü düzenleyecek yüzlerce bileşen bulundurmaktadır.

Cilt üzerinde oluşan lekeler pek çok sebepten meydana gelebilir. Akne ve sivilce izleri, yaralanmalardan sonra oluşan izler ve güneş lekeleri içeriği zengin leke kremleri sayesinde çok kısa sürede tedavi edilebilmektedir.

Cildi temiz tutarak ve içeriği temiz leke kremleri tercih edilerek cilt lekesi problemleri kolaylıkla geride bırakılabilmektedir. Leke kremi içerisinde kolajen ve elastin üretimini destekleyen bileşenler ve hyalüronik asit bulunmaktadır. bu bileşenler sayesinde cilt üzerinde yer alan lekelerin renkleri hızla açılarak kaybolmakta ve cildin sağlıklı görünümüne kavuşması sağlanmaktadır.

Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Leke Kremleri;

  • Cildin renk eşitliğini bozan lekeleri kaybeder.
  • Cildin renginin açılmasını sağlayarak cilt tonunun eşitlenmesine ve renk eşitsizliklerinin nötralize edilmesine yardımcı olur.
  • Cildi nemlendirir ve elastikiyetini artırır.
  • İçerisinde yer alan faydalı bileşenler ile pek çok cilt problemi ile savaşır.
  • Cilde parlaklık kazandırır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı