İş Fikirleri

Likit Modelleri

Likit Modelleri

Salt likit elektronik sigaralar, ağız dolusu aromalı aerosol salan pille çalışan cihazlardır. Sigaraya alternatif olarak geliştirilmişlerdir ve birçok kişi bu cihazları normal sigarayı bırakmak için kullanmıştır. E-sigaraların birçok sağlık yararı vardır, ancak henüz tam olarak geliştirilmemiş olabilir. Düzenli kullanıcılar, e-sigaraların normal sigaralar kadar tatmin edici olmadığını fark eder ve tekrar içmeye karar verebilirler. Bu nedenle bu cihazların sigarayı bırakmaya çalışan kişiler tarafından ölçülü kullanılması gerekir.

Likit Modelleri Nedir? Neden Kullanılır?

İgos elektronik sigaralar, aroma, nikotin ve diğer kimyasalları içeren dijital sigara kartuşu ile çalışan şarj edilebilir cihazlardır. Bu kartuşlar nane, çikolata, şeker ve meyve gibi birçok farklı aromada gelir. Kullanıcı önce atomizeri ısıtan ve saf bir elektronik sigara buharı oluşturan bir düğmeyi beş saniye basılı tutarak cihazı çalıştırıyor.

Bundan sonra, buhardaki birkaç farklı aroma, nikotin seviyesi ve diğer kimyasalların miktarları arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, vaping deneyimlerini daha da özelleştirmek için kendi ek bileşenlerini de eklediler. Seçiminizi yaptıktan sonra, istediğiniz miktarda buharı serbest bırakmak için düğmeye tekrar basabilirsiniz. Elf bar elektronik sigaralar, katran, kül ve nikotin gibi zararlı katkı maddeleri olmadan normal sigaraların kimyasal bileşimini taklit ederek çalışır. Elektronik sigaraların kaliteli markalardan tercih edilmesi önemli bir ayrıntıdır. Kişilerin sağlıkları için buna mutlaka dikkat etmeleri gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı