İş Fikirleri

Medyumlar

Gerçek medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda, medyum hocaların bu bilgilere erişip erişemediğini kontrol ederek işe koyulabiliriz. Bir medyum hocanın yeteri kadar bilgi sahibi olması, büyü ne olursa olsun çok önemli olarak kabul edilmektedir. En basit gibi görünen büyü çalışmasında bile çok sayıda karmaşık ilimden yararlanılması gerektiği için mutlaka medyumların bilgisinden emin olunması gereklidir.

Gerçek bir medyum hoca bilgisini her zaman için saklamadan net olarak gösterecektir. Sahtekar bir medyum, yaptığı çalışmaları gösteremeyeceği için size kaçamak cevaplar verirken, gerçek ve güvenilir medyum hocalar bilgileri konusunda net ve açık olacaktır.

Dürüst Medyumlar Kendilerini Belli Eder

Güvenilir ve dürüst medyum hocalar hem yaklaşımları hem de size yapacakları çalışmalar ile kendilerini çok net belli edecektir. Bu medyumları bulmak için sadece küçük bir araştırma bile yeterli olabilir.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz sorusunda bizim en büyük yardımcımız detaylı bir araştırma yapmak olacaktır. Yapacağımız bu araştırma sayesinde, hangi medyumların ne gibi niteliklere sahip olduğunu kolayca öğrenmek, işi her daim ehline emanet edebilmek mümkündür. Dürüst medyum hocaların ismi çok daha fazla duyulacağı için, bu insanlarla iletişime geçerek yola çıkmak en doğru seçenek olacaktır.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı