İş Fikirleri

Samsung A20 Ekran Fiyatı

Samsung telefonunuzda ekran da çatlama, düşüp ekranın kırılması, düştükten sonra ekranın hiç açılmaması ve ekranda görüntü olmaması demek, ekran değişimi gerekiyor demektir. Samsung A20 ekran fiyatı ne kadar, çoğu kişi tarafından merak edilir. Ekranlarda görülen sorunlar aşağı yukarı birbirine benzer. Eğer ciddi boyutta karışıklık oluşmaya başladıysa Samsung telefonun ekranında rengârenk çizgiler varsa, hemen tamir hizmeti alabilirsiniz. Alınan hizmette fiyatlar değişiklik gösterir. Bu konuda etkili olan bazı faktörler vardır. Samsung ekran değişimi için mutlaka uzman teknisyenlerden yardım alınmalıdır.

Samsung A20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Samsung A20 ekran değişimi yapılırken eğer garanti kapsamında ise bir ücret alınmaz. Bunun için de ekran hatasının fabrika çıkışı hatası olması gerekir. Eğer kullanıcı hatası olarak tespit edilirse, garanti kapsamına girmez ve ücret ödemeniz gerekir. Arıza tespiti yapılırken, ücretsiz bir tarama yapılır.

Eğer gerek duyuyorsa, ekran değişir. Bu konuda bilgili ve denetimli kişiler görev yapar. Teknisyenler profesyonel bir şekilde ekranları değiştirir. Genel de bu işlem kısa sürer. Ekran değiştikten sonra ekranın parlaklığı, renk durumu, hassasiyeti ve hızı gibi konularda değişiklik görülür.

Eğer ekran satın almak ya da değiştirmek istiyorsanız, bu konuda güvenilir yerlerden hizmet almak gerekir.  Sadece Samsung değil Xiaomi ekran değişimi içinde yetkili kişilerden hizmet alınmalıdır. Mümkünse orijinal parça kullanımı yapılmalıdır. Bu detaylar çok önemlidir. Samsung telefon markası olarak en çok tercih edilen markalardan biridir. Ekran fiyatları da genel de uygundur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı