İş Fikirleri

Sarma Tütün Filtresi

Sarma Tütün Filtresi

Filtrenin amacı, sigara içenlerin solumuş oldukları zararlı elementlerin azaltılmasını sağlamaktır. Bu şekilde sigaranın zarar verici etkileri bir miktar daha azaltılmış olmaktadır. Filtreler, katran ve nikotin oranında belli bir oranda azalma sağlamaktadır.

Sigara filtreleri orijinali, mantardan yapılmış olanlardır. Bu neden ile sigara firmalarının büyük çoğunluğu sigara filtre kısmını mantara benzetmektedirler.

Sarma filtresi kullanıcılar tarafından genelde kullanım öncesi ve kullanım sonrası karşılaştırılırlar. Filtrede koyu sarı bir renk görünümü oluşmuş ise filtrenin görevini yaptığı kanısına varılmaktadır. Aslında bu renk değişimi üretim aşamasında uygulanan bir teknik nedeni ile oluşmaktadır.

Filtreler Neyden İmal Edilir?

Filtre genellikle plastikten imal edilmektedir. Filtre selüloz asetat, pamuk ve odun hamurunun bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. Sigara filtrelerinde tatlandırıcı, yumuşatıcı ve alev geciktiriciler eklenebilmektedir.

Sarma tütün filtresi farklı çeşitler ile satılmaktadır. Makaron, tütün süngeri, filtre ağızlık ve taşınabilir ve temizlenebilir şeklinde piyasada yer almaktadır.  Bunlar içerisinde makaronlar oldukça fazla tercih edilen filtre çeşididir.

Makaron Ne İşe Yarar?

Filtre görevi görerek tütün içerisinde yer alan katran ve nikotin gibi materyallerin insan vücuduna ulaşmasını azaltmak amacı ile kullanılır. Makaron sarılan sigaranın içinde yer alan sarma tütünü bir arada tutarak dağılmasını engeller. Öksürük ve balgam oluşumunu en aza indirmeyi amaçlar. Ayrıca kötü kokunun ve dişlerin sararmasının önlenmesi amacı ile de kullanılır.

Farklı boyutlarda ve silindir şeklinde olabilmektedir. Ayrıca oldukça kaliteli ve ekonomiktirler. Genellikle pamuklu materyallerden üretilir. El ile sarılabilen ya da makine kullanılarak doldurulan çeşitleri mevcuttur.

Sarma sigara kullananların çok beğendikleri ve yanlarında bulundurdukları birçok sigara filtre çeşidi bulunmaktadır. Filtre nikotini yarı yarıya azaltabilmektedir.

Sarma tütün satın al seçenekleri kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sigara yapımında ve kullanımında gerekli olan filtreyi de almaktadırlar. Birçok farklı seçenek ve kalitede kullanıcıların beğenisine sunulan filtrelere firmamızdan sahip olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı