İş Fikirleri

Uwell Caliburn a3 

Uwell Caliburn a3 

Uwell Caliburn a3 31 gram ağırlığında ve Caliburn A serisi pod elektronik sigara modelinin en yenisidir. Bu elektronik sigara modülü 520m a h pil ile donatılmıştır. Bu podcit maksimum 13w Vape gücü üretebiliyor. Uwell Caliburn a3 model elektronik sigaranın pod kartuşlarında tıpkı diğer model elektronik sigaralara olduğu gibi Uwell Caliburn x lezzet teknolojisi kullanılmıştır. Cihaz tuş ve nefes sensörü ile çalışıyor. Öte yandan model kullanım sırasında pil durumu göstergesi olan interaktif led ışık bildirimlerine de sahip.

Uwell Caliburn Elektronik Sigara 

Elektronik sigara pilden almış olduğu güç ile ateşleme coilini ısıtarak buharlaştıran ve bu şekilde çalışan bir sisteme sahip cihazdır. Cihazın buharlaşma yapması için içerisine likit yerleştirilir. Bu likitler bitkisel aromalar kullanılarak üretilmiştir. Elektronik sigara normal bilinen tütün sigarasından çok daha farklıdır.

Bu ürünler kokusuz olup sağlığa daha az zararlıdır. Bu ürün sigarayı bırakmak isteyip de bırakmayan kişilerin ilk tercihi oluyor. Elektronik sigarada normal sigaradaki gibi duman ve koku olmadığından dolayı gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir üründür. Elektronik sigara modellerinin tümü ısıtıcı coilini ateşlemek için pilden güç alarak çalışır. Elektronik sigaralarda fiyatlar ise ürünün model özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Piyasada pek çok farklı markaya ait elektronik sigara modelleri mevcuttur. Bu ürünler arama motorları üzerinden detaylı bir şekilde incelenerek fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı