İş Fikirleri

Esenyurt Korsan Taksi Ne Gibi Hizmetler Sunar

Esenyurt Korsan Taksi Ne Gibi Hizmetler Sunar

Esenyurt korsan taksi firmaları kişileri istedikleri konum ve istedikleri saat aralıklarında belirtilen adrese giderek istedikleri yere ulaşımını sağlayan firmalardır. Korsan taksiler ticari taksilere oranla daha ekonomik olmalarından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Ticari taksiler belirli bir adrese geldikten sonra daha seyahat başlamadan taksimetreye belirli bir açılış ücreti yansıtılır. Bu açılış ücretinin üzerine gidilecek olan mesafe başına gündüz ya da gece tarifesi üzerinden fiyat eklenir.

Bu da maliyeti arttıran temel unsurların arasındadır. Korsan taksiler avantaj olarak taksimetre açılış ücreti müşterilerinden almamaktadır. Ayrıca uygun tarifeleri ile fiyat olarak gayet uygundur. Özel araç ile seyahat etme ayrıcalığını korsan taksileri kullanarak yaşayabilirsiniz. Silivri korsan taksi hizmeti veren araçlar son derece konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlarlar.

Kayaşehir Korsan Taksi Nasıl Ayırt Edilir?

Kayaşehir korsan taksi ihtiyacı duyan kişiler iletişim numaralarına ulaşarak istenilen adrese istenilen saat aralığında korsan taksiyi çağırabilir. Korsan taksiler ticari taksilerin aksine herhangi bir standart renk ve plakalara tabi değildir. Ticari taksilerin plakaların hepsi T harfi ile başlarken korsan taksilerde bu özellik aranmaz. Ayrıca ticari taksilerin renkleri sarı turkuaz ya da siyah renk olma özelliği taşırken korsan taksilerde renk yelpazesi geniştir. Bu sebepten dolayı herhangi bir standart araç olmamakla birlikte kaliteli hizmet sunarlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı