İş Fikirleri

Karelias Tütün Nasıl Bir Tütündür?

Karelias Tütün Nasıl Bir Tütündür?

Karelia Tobacco Company Merkezi Yunanistan’ın kalamata şehrinde bulunan uluslararası bir tütün şirketi olarak geçmektedir. Aynı zamanda ülkenin en büyük tütün üreticisi ve kaliteli tütün üreticileri ihracatçısı olan mı markanın tütünü oldukça sevilen bir marka haline gelmiştir. Yunan tütünlerinden biri olan saf Virginia harmanından oluşan ve şarapla tatlandırılan içi manzaralanmış olan bu tütün hafifliği ve şekerli tadı kendini oldukça hissettirmektedir.

Ülkemizde yetişen ve Bitlis Diyarbakır’da bulunan bir cins tütünü oldukça yakın bir tadı olduğu bilinmekte sadece şeker oranının karelias tütünde daha fazla olduğu söylenmektedir. Karelias satın al isteğinde olan kişilerin bu tütün ile ilgili olarak bunları bilmesi yeterlidir. Tütün al isteyenler genel olarak tüm tütünlere hakimdir ancak bazı kişiler tam bilinçli değildir.

Marlboro Double Fusion Nedir?

Marlboro double fusion satın al isteğinde bulunan kişiler büyük ihtimalle bu ürünün tekellere gelmeyecek bir sigara olduğunu bilincindedirler. Şirket çalışanları dahil olmak üzere pek çok kişi üzerinde etki eden aromatik sigara satışının çocuklarda ciddi özenti yaratacağı konusu bu sigara markasında da kendini göstermekte ve satışının bu yüzden ülkemiz dahilinde asla gerçekleşmeyeceğini bilincinde bir topluluk vardır. Filtresinde hem mentol hem de orman meyveli iki aroması bulunan bu sigara farklı ülkelerde satışı yapılmaktadır. Alınan tütün ürünlerinin orijinal olması son derece önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı