İş Fikirleri

Oyun Pini

VALORANT oyununa ait para birimlerinden biri olan VALORANT Points ile oyun içi mağazadaki Teklifler ve Vitrin bölümlerinde yer alan ürünlere sahip olabiliyorsun. VALORANT Points ile alabileceğin oyun içi ürünler, karakterlerini veya silahlarını kozmetik açıdan geliştirebilmeni sağlar. Ayrıca, VALORANT Points ile pek çok oyun içi avantaj sunan Seçkin Savaş Bileti (Premium Battle Pass) ve Radyanit Puanı alabilirsin.

Savaş Biletleri, görev ve karşılaşmalardan kazandığın XP’ye bağlı olarak ve oyunda daha fazla vakit geçirdikçe ilerliyor. VALORANT’ta Seçkin Savaş Bileti ve Ücretsiz Savaş Bileti olarak iki türden oluşan Savaş Bileti bulunuyor. Ücretsiz Savaş Bileti oyundaki her oyuncuya başlangıçta veriliyor. Seçkin Savaş Bileti ise yalnızca VALORANT Points ile alınıyor. Premium Savaş Biletini sezon boyunca satın alabilir ve Ücretsiz Battle Pass aşamana kadar olan tüm ödüllere sahip olabilirsin.

Radyanit Puanı ajanların seviyelerini ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için kullanılıyor. Ayrıca, silahlarının ateş gücünü arttırmak için Radyanit Puanı ile silahlarını geliştirebilir ve aksesuar yükseltmelerini yapabilirsin. Oyun içi görevler ile toplayabileceğin Radyanit Puanı sınırlı sayıdadır. Daha fazla Radyanit Puanına ihtiyacın olduğu durumlarda ise VALORANT Points ile anında satın alabilirsin.

VALORANT Points Nasıl Satın Alınır?

VALORANT Points ile silah kaplamaları, ajan seviyeleri gibi oyun içi birçok avantajı elde edebilir ve VALORANT oyun keyfini artırabilirsin. VALORANT Points almak için yalnızca online ödeme yöntemi kullanabilirsin. Bu yüzden, ödemelerin için güvenli bir yöntemi seçmen oldukça önemli.

Diğer oyun alışverişlerinde olduğu gibi VALORANT için yapacağın harcamaları da ininal ile kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. İlk ihtiyacın olan ininal Mobil Uygulamasını indirerek üye olmak. Giriş yaptıktan sonra, uygulama arayüzünde “Ödeme Yap” sekmesine giderek “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayabilir ve istediğin VALORANT Points e-pinlerine anında sahip olabilirsin. Ayrıca, ininal kampanyalarını takip ederek yapacağın alışverişlerde sana uygun fırsatları yakalayabilirsin. ininal Mobil Uygulaması ile ihtiyacın olan tüm e-pin alışverişlerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin!

KAYNAK : Oyun Pini

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı