İş Fikirleri

Zonguldak Haber

Zonguldak Haber

Habercilik sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile Zonguldak il merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerinden gelen anlık gelişmelere ulaşabilirsiniz. Web sitemiz içerisinde yer alan, Zonguldak haber, Kdz Ereğli haber ve Devrek haber kategorilerinde Zonguldak ilinde ve ilçelerinde yaşanan gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.  Doğru ve güvenilir habercilik anlayışımızla abartısız ve yalın haberin tek adresiyiz.

Haber Sitemizde, Asayiş, Gündem, Ekonomi, Belediyeler, Spor, Siyaset, Eğitim, Kültür ve Sanat, Sağlık ve diğer tüm kategorilerde Zonguldak’ın en güncel haberleri aktarmaktayız. Sitemizde yayınlanan Zonguldak ili ve ilçeleri ile ilgili her türlü haber, resim, bilgi, metin yasalara uygun olarak yayınlanmaktadır. Zonguldak haberlerine konu olan tüm olaylara ve adı geçen kişilere tam tarafsızlık ilkesi ile yaklaşmaktayız.

Dürüst ve güvenilir habercilik anlayışımız ile hiçbir medya kuruluşu ile rekabet amacı taşımıyoruz. Okuyucu ve takipçi çevremize doğru haberleri ulaştırırken, yeni bir yayın hizmeti sunma amacı taşıyoruz.

Okurlarımıza sunduğumuz tüm Zonguldak haberlerini mimiksiz habercilik anlayışı çerçevesinde yayınlamaktayız. Haber içeriklerimizde iyi haber, kötü haber, müjdeli haber,  kara haber gibi ibareler kullanmadan, yansız ve abartısız yayınlar yapmaktayız.

Normal bir yerel gazetede günlük 5-10 haber yer alırken, Zonguldak iline ve ilçelerine dair her gün 100’den fazla habere yer vermekteyiz.

Web sitemizde Zonguldak’a dair tüm yeni gelişmelerden an be an haberdar olabilirsiniz. Zonguldak gündemi haber editörlerimiz ve saha personellerimiz tarafından günün 24 saati kontrol edilmektedir. Yaşanan tüm gelişmeler anlık olarak okurlarımız ile paylaşılmaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Grandpashabet Betpark Kolaybet Betgaranti İmajbet
Kapalı